Geležinkelio tiesimas ir remontas

Plečiant savo veiklą Lietuvoje, atsižvelgus į vartotojų poreikius, 2008 m. kovo mėn. buvo įkurtas Geležinkelio statybos ir remonto skyrius.

Siekiant užtikrinti atliekamų darbų kokybę, įmonėje buvo įdiegta kokybės valdymo sistema, kuri sertifikuota pagal LST EN 9001:2001 (atnaujinta 2021 m. pagal standartą ISO 9001:2015) reikalavimus šioje veiklos srityje: didmeninė prekyba geležinkelio transportu ir jo atsarginėmis dalimis, geležinkelio viršutinio kelio statinio dalimis, agregatais ir kitomis medžiagomis; geležinkelio kelių tiesimas, remontas ir priežiūra; geležinkelio kelių projektavimas.

Šiuo metu UAB „Skinest Baltija“ Geležinkelio statybos ir remonto skyrius teikia savo paslaugas tiek viešosios geležinkelio infrastruktūros valdytojui tiek privačioms įmonėms Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat skyrius įvairiuose projektuose glaudžiai dirba su kitomis Skinest Group įmonėmis iš Estijos, Suomijos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos. 

Pasinaudojant kitų Skinest Group įmonių patirtimi, techniniais ir finansiniais pajėgumais bei taikant pažangiausias technologijas geležinkelių tiesimo srityje, UAB „Skinest Baltija“ Geležinkelio statybos ir remonto skyrius yra pasirengęs vykdyti ir valdyti visus geležinkelių statybos, remonto ir priežiūros projektus.

Partneriai