Administracijos kontaktai

 

Vardas, pavardėEl. paštasMobilus tel.PareigosSkyriaus pavadinimas
Valdas Rasimas valdas@skinest.lt (+370) 618 20 339 Direktorius Administracija
Kristina Mackevičiūtė baltija@skinest.lt (+370) 687 87740 Administratorė Administracija
Romuald Krukovskij romas@skinest.lt (+370) 616 29 392 Pardavimų Lietuvoje vadovas  Geležinkelio viršutinio kelio statinio medžiagų
Juranas Vilnius juranas@skinest.lt (+370) 688 43 588 Skyriaus vadovas Vagonų ir lokomotyvų
Raimundas Zakaras dalys@skinest.lt  (+370) 612 46 663 Vyr. vadybininkas Vagonų ir lokomotyvų
Renatas Saulevičius renatas@skinest.lt (+370) 686 95 776 Vadybininkas Vagonų ir lokomotyvų
Marius Grinevičius marius@skinest.lt (+370) 620 34 008 Vadybininkas Vagonų ir lokomotyvų 
Irmantas Rumša irmantas@skinest.lt (+370) 687 74 302 Skyriaus vadovas Vagonų nuomos ir priežiūros 
Renata Gruzdzevičienė vagonai@skinest.lt (+370) 618 09190 Vadybininkė Vagonų nuomos ir priežiūros 
Jolita Vėželytė jolita@skinest.lt (+370) 610 67445 Vadybininkė

Vagonų nuomos ir priežiūros